czwartek, 21 maja 2015

SH outfit

Kiedy robiłam te zdjęcia wiosenne słońce chyliło się już ku zachodowi przepuszczając złociste promienie pomiędzy gałęziami drzew, wieczór był długi i ciepły, a siedzenie w domu było nietaktem. Teraz niestety za oknem deszcz i plucha, ale takie są już uroki wiosny, że czasem słońce, czasem deszcz (w sumie to takie są chyba uroki każdej pory roku:D).

niedziela, 17 maja 2015

Jacket or jacket?

Zastanawiałyście się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy żakietem i marynarką? Ja od dłuższego czasu nad tym rozmyślam i postanowiłam w końcu znaleźć odpowiedź na te pytanie. Jak się okaże odpowiedź wcale nie jest oczywista!

Mam na sobie marynarkę czy żakiet? Czytajcie dalej, a może uda nam się znaleźć odpowiedź na to pytanie! :D

niedziela, 10 maja 2015

Rose flowers pearls necklace

Wyrażam nadzieję, że moi wrocławscy czytelnicy ochłonęli już po juwenaliowej gorączce - swoją drogą impreza była jak co roku świetna! Za każdym razem nie potrafię pojąć ile kreatywności drzemie w studentach. Gdy patrzę na wszystkie juwenaliowe przebrania, zastanawiam się jak ktoś mógł coś takiego wymyślić (np. była jedna osoba przebrana za konfesjonał, zapraszała na studencką spowiedź, gdzie pokutą było piwo, był także ktoś przebrany za karton od którego zginęła Hanka Mostowiak- a to tylko dwa przykłady z tysięcy przebrań!). 
Życzę Wam wszystkich tyle kreatywności w życiu codziennym ile mają studenci tworzący stroje na juwenaliowy pochód:)

piątek, 1 maja 2015

Black sport dress


 Hej! Jak Wam mija ten majowy weekend? Wygrzewacie się w gorącym słońcu? A może oddychacie świeżym powietrzem przechadzając po górskich szlakach? Ja niestety (chociaż może stety) zostałam we Wrocławiu i mam zamiar nadrobić wszystkie zaległości, które zbierały się już od dłuższego czasu! Wiem, że zawsze tak się mówi "nadrobię wszystko w święta, nadrobię wszystko w weekend" i nigdy nic z tego nie wychodzi. Mam jednak nadzieję, że w moim przypadku będzie inaczej!

Co uważacie o noszeniu rajstop do sportowych butów? Mi takie połączenie nie podoba się tylko w przypadku rajstop cielistych. Wtedy wygląda to trochę tak jakby się udawało, że się ma opalone nogi:D (tzn. mam tu na myśli swòj przypadek, gdyż jeśli chodzi o opaleniznę to wyglądam trochę jak córka młynarza).
Prosta trapezowa sukienka z numerem doskonale nadaje się na wyjście do fitness klubu lub na trening. Nie trzeba potem ani dużo ściągać ani dużo zakładać:)
Tymczasem Pozdrawiam Was i życzę mnóstwo odpoczynku!:)